.

شاخه ها

محصولی وجود ندارد

.

پنل تصویری الکتروپیک مدل رندا - Renda

پنل آیفون تصویری الکتروپیک مدل رندا یکی از جدید ترین پنل های شرکت الکتروپیک می باشد که از طراحی خاصی برخوردار است. این پنل فقط قابل استفاده تا 10 واحد است و دارای 36 ماه گارانتی می باشد

انتخاب تعداد واحد
تعداد واحد

پنل تصویری الکتروپیک رندا - Renda

پنل پنل تصویری رندا طراحی شده است برای ساختمان هایی که دارای تعداد واحد های محدودی هستند طراحی شده است نهایت کاربرد این پنل برای ساختمان های 10 واحدی میباشد که با ظاهری بسیار زیبا در بازار عرضه شده است. داشتن تنوع تولید در پنل های ورودی یکی از شاخصه های مهم آیفون تصویری الکتروپیک در تولید محصولات متنوع میباشد. در صورت نیاز میتوانید به صورت سفارشی تعداد کلید ها را افزایش داد تا در ساختمان های با تعداد واحد بیشتر نیز استفاده شود.

مشخصات ظاهری پنل Electropeyk-Renda

از نظر ساختاری شکل ظاهری پنل تصویری الکتروپیک رندا کاملا به روز و زیبا میباشد و با مدل های قبلی پنل های تولید شده شرکت الکتروپیک کاملا متفاوت است. بدنه ظاهری از دو قسمت کاملا جدا از هم تشکیل شده است که در سمت چپ آن دوربین و سیستم صوتی قرا دارد و در سمت راست لوگوی تجاری و کلید های واحد های 1 الی 5 در زیر هم قرار داده شده است

دارای طراحی زیبا و مدرن پنل دم دری رندا

دارای LED بار جهت نمایش وضعیت تماس با قابلیت تغییر رنگ توسط کاربر LED به کار رفته در بدنه اصلی پنا رندا در زمان فعال بودن با تغییر رنگ و روشن بودن خود اعلام وضعیت آماده به کار را برای کاربران فراهم ساخته است.

 

  • مقاوم در برابر دما و هر نوع شرایط آب و هوایی

از مهمترین قابلت های پنل ورودی رندا الکتروپیک باید به قابل نصب بودن در تمامی شرایط و اقلیم های کشور عزیزمان اشاره داشت. ساختار بدنه پنل رندا کاملا ضد آب و گرد غبار بوده است و در برابرنور خورشید نیز تغییر رنگ نداده و در گذر زمان رنگ ثابتی دارد.

 

  • قابلیت کارکرد با تمامی مانیتور های الکتروپیک

با استفاده از پنل تصویری الکتروپیک رندا شما میتوانید هر نوع از مدل های آیفون تصویری الکتروپیک را نصب و استفاده نمایید و نیاز به این که همه واحدها از پنل یک شکل استفاده نمایند و میتواند از هر مدلی از مدل های الکتروپیک استفاده کنند.

 

  • دارای صفحه کلید لمسی (خازنی)

از بزرگترین مزایای استفاده از صفحه کلید های لمسی طول عمر بالا و عدم خرابی است که در مصرف برق نیز بسیار صرفه جویی میشود.

 

  • ثابت ماندن ابعاد محصول در ساختمان های یک تا ده واحد

با استفاده پنل الکتروپیک مدل رندا از 5 تا 10 واحدی با یک قاب ساخته و تولید میشود و فقط اندازه کلید ها در واحدهای بیشتر ، کوچکتر میشود.

 

  • قابلیت دید در شب با کیفیت بالا

در تولید پنل تصویری رندا از دوربین های سونی ساخت کره استفاده شده است تا علاوه بر کیفیت بسیار بالا در روز در شب نیز دارای قدرت تصویر بردای بسیار بالایی داشته باشد.

 

  • قابلیت تنظیم صوت

گروهی از کاربران پنل های تصویری به پنلی نیازمند هستند تا در زمان برقراری ارتباط با واحد مورد نظر صدای زنگ در پنل نیز پخش شود. پنل ورودی رندا الکترو پیک علاوه بر پخش شدن صدا در پنل ورودی ساختمان،قابلیت تنظیم صدا این زنگ نیز وجود دارد تا بنا به نیاز کاربران این میزان صدا مدیریت شود.

 

پنل تصویری الکتروپیک رندا

مرجع خاص

محصولات مرتبط