.

شاخه ها

محصولی وجود ندارد

.

جک برقی یال X1

جک پارکینگ ایرانی یالx1

جک پارکینگ دو لنگه یالx1,برای درب های تک لنگه تا وزن 400 کیلو گرم مناسب است.این درب قابل استفاده در ساختمان های مسکونی و اداری قابل استفاده است. توان این جک در ساعت 10بار باز وبسته شدن را دارد.

جک پارکینگ یال

جک پارکینگ یال یک شرکت کاملا ایرانی است و در ده 90 شرو به کار در صنعت جک پارکینگ نمود.با ورد محصولات, جک پارکینگ یال به بازار به مشتریان کیفیت کالای  بدون نقص خود را نشان داد.

برگه برنده  جک های اتوماتیک یال بیشتر در این بود تست های نهای و کنترل کیفیت بر خلاف جک های دیگر ایرانی را کسب کرد .از این رو رفته رفته اعتماد فروشندگان جک پارکینگ و نصاب ها را به خود جلب کرد.

قیمت گذاری این شرکت به گونه ای بود تمامی نصاب های جک راغب بودن از جک یال نصب کنن به علت سادگی نصب و راحت این محصول در نتیجه به سرعت زیادی این محصول در کل کشور از یال به مشتریان خود معرفی می کنند.

مشخصات جک پارکینگ یال

جک پارکینگ یال در دو مدل x1 وx2تولید و عرضه شده است. تفاوت این دو مدل در کورس شفت جلوی این جک ها می باشد ودر شکل ظاهری هیچ فرقی با هم ندارند. دیگر فرق این دو در این است که در مدل x1کورس جک 40 سانتی متر می باشد و برای درب های با عرض زیاد و سنگین تر به کار می رود.

متور جک های x1وx2 این دو جک هیچ تفاوت با هم در متور ندارند هر دو جک از متور 300واتی مجهز شده اند.

نکته:به این دلیل جک x1برای درب های تک لنگه مناسب است که از شفت 40 سانتی متری در آن استفاده شده است و قادر است در زاویه 120 درجه در کمتر از 21 ثانیه باز یا بسته شود

مرجع خاص

وجود دارد 1 نقد(5 امتیاز)
رضا
1398-10-02

کیفیت

از کیفیت خوبی برخوردار بود ممنون

نوشتن یک نقد!

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

محصولات مرتبط