.

شاخه ها

محصولی وجود ندارد

.

جک پارکینگ برقی تابا مدل TSG-9011

جک دربازکن دولنگه تابا، برق AC 220 ولت، توان جابجایی هر لنگه 400 کیلوگرم / گارانتی: 18 ماهه تابا الکتورنیک     با ارسال رایگان در سراسر کشور                                

جک دربازکن تابا   Taba TSG-9012

 • جنس بدنه آلومینوم (مقاوم در براربر ضربه وحرارت)
 • دارای موتور قدرتمند  AC 220
 • دارای مدار فرمان هوشمند که با پروسسور پیشرفته 
 • امکان حذف ریموت یک واحد در صورت مفقودی
 • نمایشگر LCD داخل جعبه فرمان جهت نمایش دادن عملکرد دستگاه
 • برنامه ریزی شده با قابلیت آسان برای نصب
 • قابلیت تشخیص مانع توسط جک ها
 • چراغ چشمک زن کم مصرف
 • دارای سرعت دوم قابل تنظیم
 • قابلیت نصب دو سنسور
 • قابلیت تنظیم تایمر
 • بازو بسته کردن دستی بدون استفاده از ریموت
 • سیم کشی آسان
 • ایست (STOP) حین عملکرد، با فشردن دکمه تک درب
 • اعلام زمان سرویس (بازنگری مجدد)
 • اعلام خرابی سنسور
 • نمایش تعداد عملکرد جک

 

معرفی اجمالی جک پارکینگی تابا مدل TSG-9012

قدرتمند ، فوق العاده ، غافل گیر کننده و البته خاص . تمام این ویژگی ها صفاتی هستند که می توان به همراه صفات ریز و درشت دیگر برای معرفی این محصول از آن نام برد. تابا این بار در زمینه درب های پارکینگی خود را با محصول جدید TSG-9012 به بازار معرفی کرده است. محصولی که به نظر می رسد با سطح کیفی بالا وهمچنین قابلیت های فراوان سهم بزرگی از بازار را از آن خود کند، موتور قدرتمند، جک های با پوسته ی آلمینیومی مقاوم، مدار فرمان هوشمند و قیمت مناسب همه ویژگی هایی هستند که جک ریموتی تابا مدل TSG-9012را به محصولی پر فروش تبدیل خواهند کرد.

 

بسته بندی درب اتوماتیک تابا مدل TSG-9012

از بسته بندی منحصر به فرد جک اتوماتیک درب پارکینگ TSG-1912 تابا می توان حدس زد که تابا یک محصول قدرتمند و به معنای  واقعی یک درب ریموتی پارکینگ فوق العاده را روانه ی بازار کرده است. بسته بندی حرفه ای این جک برقی تابا با استفاده از MDF صورت گرفته و به وسیله ی دو نوار فلزی از دو طرف مهار شده است. ساختار مکعبی این بسته بندی، رنگ و اندازه و همچنین تعبیه ی دو طناب در دو طرف آن برای جابه جایی، شمایلی خاص را برای این بسته بندی پدید آورده است، که ابتدا تصور می شود با جعبه ی مهمات روبرو هستیم. به درستی مشخص نیست که چرا تابا چنین تمهیداتی را تنها برای بسته بندی این درب ریموتی مدل TSG-9012 در نظر گرفته است، اما به نظر می رسد با این اقدام قصد داشته قدرت و کیفیت محصولات خود را به رخ حریفان بکشد و اصولی بودن و کیفیت را در ذهن مخاطب متبادر کند.

بسته بندی جک تابا

تابلو فرمان جک کنترلی درب پارکینگ تابا

ما در بررسی تابلو فرمان جک کنترلی درب پارکینگ تابا مدل TSG-9012 همانقدر غافلگیر می شویم که در بسته بندی آن غافلگیر شدیم. چرا که جعبه این تابلو فرمان تماما از فلز ساخته شده است و فلز به کار برده در آن از ورق نسبتا قویی است. و نکته قابل توجه دیگر تعبیه قفل بر روی این جعبه است. همچنین که این ویژگی ها سطح امنیتی و حفاظتی این نسل از درب های ریموتی را دو چندان کرده است و از تابلو فرمان در برابر نم و رطوبت نزولات الهی و ضربات فیزیکی محافظت می کند. بی شک می توان گفت این سطح از وسواس و تعهد در هیچ یک از محصولات دیگر شرکت ها به چشم نمی خورد. اما این وسواس در خود تابلو فرمان درب ریموتی تابا مدل TSG-9012 مشاهده می شود . به صورتی که تابلو فرمان با نهایت دقت و وسواس به ترانس ها و سنسورها وصل شده است. از مشخصات فنی این جعبه فرمان ابتدا می شود به پردازشگر قدرتمند و همچنین نمایشگر LCD آن اشاره کرد. تابا در معرفی جک در بازکن اتوماتیک مدل TSG-9012 این محصول را دو سرعته به بازار عرضه کرده است . که البته سرعت دوم آن قابل تنظیم نیز می باشد .قابلیت نصب دو سنسور ، باز نگه داشتن درب ها در هر نقطه ای ، قابلیت تنظیم تایمر و باز و بسته کردن دستی بدون استفاده از ریموت از دیگر ویژگی های درب باز کن جکی TSG-9012  Taba می باشد .البته اعلام زمان سرویس (بازنگری مجدد) ، اعلام خرابی سنسور ، و نمایش تعداد عملکرد جک ویژگی های دیگر درب ریموتی برقی تابا می باشد که این محصول را به نمونه ای تمام عیار تبدیل کرده است .

که اگر بگوییم این جک پارکینگی توانایی رقابت با نمونه های با کیفیت ایتالیایی را دارد ، گزافه نگفته ایم !

 

 

مشخصات فنی جک پارکینگی تابا مدل TSG-9012

همانطور که به نظر می رسید تابا در مشخصات فنی این محصول تمام تلاش خود را کرده است. جنس بدنه ی آلمینیومی مدل TSG-9012 مقاوم در ضربه و حرارت است و همچنین از آن در برابر باد و باران به خوبی محافظت می کند. موتور قدرتمند AC(220V) به کار گرفته در این محصول سرعت و قدرت قابل توجهی به موتورهای این محصول بخشیده است. سرعت جک های درب الکترو مکانیک تابا مدل TSG-9012 که 0.98 متر بر ثانیه می باشد، زمان چرخش 90 درجه ای خود را  به مدت زمان قابل توجه 20 ثانیه رسانده است. دیگر ویژگی این محصول قدرت جابجایی 800 کیلوگرمی آن است، به صورتی که می تواند حتی درب های بسیار سنگین را هم به حرکت در آورد، که از این حیث جک قدرتمندی به شمار می آید. تحمل درجه ی دمایی -20 تا +70 درجه ای درب اتوماتیک تابا مدل TSG-9012  قابلیت قابل توجه دیگری ست که استفاده از این محصول را در هر شرایط اقلیمی فراهم آورده است. این محصول با ابعاد طول 860 ، عرض 1095 و ارتفاع 106 میلیمتر به بازار عرضه شده است ، با تجهیز شدن به سنتسور تشخیص مانع قدم بلندی در جهت رقابت جدی تر با رقبای داخلی و حتی معتبر اروپایی برداشته است .

 

طراحی و ساخت جک دربازکن تابا پارکینگ

شکل ساختاری و طراحی جک دربازکن پارکینگ تابا مدل TSG-9012 تا اندازه زیادی به مدل درب اتوماتیک لایف ایپتیمو یونی 3 ایتالیایی شباهت دارد. البته باید این را در نظر گرفت که تابا تا اندازه ی زیادی قابلیت ها و کیفیت این محصول را ارتقا داده است. این محصول که از شفت مارگونی قدرتمند 2 سانتی متری بهره میبرد، با تجهیز استوپر جلو وعقب توانایی این را دارد که درب را در هر نقطه ای متوقف کند. تعبیه کیلد جهت خلاص کردن جک ها در هنگامی که برق موجود نمی باشد، امکان استفاده ی جک درباکن تابا را فراهم می کند. باز هم تعبیه کلید نکته ای دیگریست که تابا برای حفظ موارد امنیتی و حفاظتی محصول خود در نظر گرفته است. به صورتی که در محصولات مشابه دیگر شرکت ها برای خلاص کردن جک ها یک ضامن آلنی در نظر گرفته شده است، مه امنیت قابل توجهی ندارد .

 

نتیجه گیری

اگرچه طراحی و ساخت TSG-9012 برگرفته از جک ایپتیمو لایف میباشد، اما باید در نظر گرفت که این جک چیزی از این محصول ایتالیایی کم ندارد. این جک درب بازکن پارکینگ قدرتمند تابا را باید نمونه کامل تر و با کیفیت تر لایف ایتالیایی در نظر گرفت ، که به نوعی تمام نقاط ضعف و کم و کاستی های این محصول ایتالیایی را پوشانده است . نکته قابل توجه دیگر قیمت بسیار مناسب این محصول نسبت به توانایی های آن است ، که به مراتب ارزانتر از رقیب خود به بازار ارائه شده است.

در پایان باید باید لازم به گفتن است که درب اتوماتیک تابا دارای 18 ماه گارانتی  و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد، که دربین شرکت های تولید کننده جک درب اتوماتیک پارکینگ بی نظیر می باشد

مشخصات

شرکت تولید کننده
تابا

مرجع خاص

وجود دارد 1 نقد(5 امتیاز)
علرضا
1398-10-02

جک خوبی بود

خیلی ممنون

نوشتن یک نقد!

محصولات مرتبط