.

شاخه ها

محصولی وجود ندارد

.

قفل برقی سیزا کلید کامپیوتری 10 کلید

قفل برقی سیزا ایتالیا دارای 10 کلید کامپیوتری، ولتاژ 12 تا 24 ولت / گارانتی: 30 ماهه                                 

قفل برقی CISA ایتالیا 10کلید

قفل برقی CISA ایتالیا 10کلید محصولی دیگر از برند سرشناس ایتالیایی التریکا میباشد و نسبت به محصول هم خانواده خود تنها تفاوتی که دارد ، استفاده از کلید های کامپیوتری ضد سرقت میباشد که تعدا این کلید ها نیز از 5 کلید به 10 کلید افزایش داده شده است. قفل برقی حیاطی سیزا مورد استفاده در درب های حیاطی می باشد، ورودی برق این قفل 12 ولت است و جهت نصب این قفل نیازی به قفل درب باز کن و زنجیر و دیگر تجهیزات نمی باشد. شاسی قرمز تعبیه شده بر روی این قفل برقی وظیفه باز کردن قفل حیاطی سیزا را از داخل حیاط به عهده دارد و قفل برقی CISA ایتالیا 10کلید این قفل تک زمانه است.

کد ارسال اصالت کالا

بر روی جعبه های قفل برقی CISA ایتالیا 10کلید شماره پیامکی قرار دارد که با ارسال کد سریال محصول را به این شماره ارسال کنید تا هم گارانتی محصول فعال شود و هم از اصالت آن آگاه شوید.

 

استفاده از کلیدهای ضد سرقت

یکی دلایل طراحی قفل برقی سیزا ، استفاده از کلیدهای کامپیوتری ضد سرقت میباشد. بهره گیری از این کلید ها در جهت افزایش ایمنی بیشتر قفل لاکپشتی سیزا میباشد که این کلید ها میتواند بنا به نیاز کاربران افزایش داده شود.

 

گارانتی 30 ماه شرکتی

گارانتی قفل برقی  سیزا (قفل کله گاوری سیزا، قفل لاک پشتی سیزا) ایتالیا 30 ماهه میباشد که بر روی جعبه این قفل برقی ایتالیای نوشته شده است. خریداران قفل برقی درب نفرو این نکته را باید توجه داشته باشند که کد ارسال پیامکی بر روی این جعبه قرار دارد که با ارسال آن از اصالت قفل برقی خود میتوانند خبر دار شوند.

قفل برقی cisa

مشخصات فنی

  • ولتاژ کارکرد 12ولت
  •   قدرت آن تحت فشار مخالف تا200کیلوگرم
  • بدون صدا دارای 10کلید کامپیوتری
  • تعدادکلید 10عدد کامپیوتری
  • قابلیت نصب بروی انواع دربهای نفرو و پارکینگ
  • زبانه غیر قابل باز شو با کارت و لوازم دیگر
  • برای درب های پارکینگ اتوماتیک و همچنین درب نفر رو اصلی ساختمان

 

مرجع خاص

محصولات مرتبط