.

شاخه ها

محصولی وجود ندارد

.

پنل تصویری سیماران کارتخوان فوژان

پنل تصویری سیماران کارتخوان مدل فوژان خرید اینترنتی پنل تصویری کارتخوان مدل فوژان با دوربینی کره ای و دارایی قاب آلمینیومی ضد زنگ و از جنس درجه یک تولید شده است و در سراسر کشور ارسال می شود 

انتخاب تعداد واحد
تعداد واحد

این پنل تصویری را می توان به برند هایی چون سیماران کوماکس سوزوکی آلدو نصب کرد

پنل تصویری کارتخوان سیماران مدل فوژان قابلیت معرفی 2000 عدد کارت را برای بازکردن درب دارا می باشد همچنین این پنل می تواند تا 64 واحد را ساپورت نماید.

این پنل تصویری که مدل اولیه شرکت سیماران است در کارخانه به صورت پلاک دار و بدون ماژول تولید میگردد و در صورت درخواست مشتری برای (کارتخوان) کردن آن به واسطه موج RFID یک کیت الکترونیکی به نام ماژول بر روی آن نصب میگردد و همین ماژول این پنل تصویری سیماران را قادر میسازد تا بدون اینکه شما از کلید استفاده کنید درب را برای شما باز کند.

میتوان این را یک آپشن خوب در نظر گرفت چرا که استهلاک قفل برقی را کاهش میدهد و منجر به افزایش طول عمر آن میگردد و همچنین از نظر امنیتی هم بهتر از کلید عمل میکند به دلیل اینکه نمیتوان بدون مستر کارت که فقط در اختیار شماست از آن کپی کرد و در صورت کپی هم میتوان آن را از دسترس خارج کرد. از جنبه اقتصادی هم برای واحدهای بالا به صرفه تر است چون هزینه کارت یا تگ از ساخت کلید کمتر است.

تمام این موارد دست به دست هم میدهد تا ما در موقع خرید آیفون تصویری پنل تصویری کارتخوان سیماران را در نظر بگیریم.

به همراه ماژول یک عدد مستر کارت وجود دارد که شما از آن برای تعریف کارت و یا تگها ی جدید استفاده میکنید همچنین این مدل پنل تصویری از یک واحدی به بالا موجود میباشد.

 

نمونه تصویر ماژول کارتخوان

ماژول کارتخوان سیماران

ویژگی های پنل دربازکن فوژان مدل کارت خوان:

  • دارای بدنه الومینیومی یک پارچه
  • مجهز به سیستم دیدگیر
  • دارای صفحه کلید نوارانی برای کارکرد اسان در شب
  • امکان تنظیم صدای بلندگو و میکروفن
  • ساپورت تا 64 واحد

 

مرجع خاص

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

محصولات مرتبط