.

شاخه ها

محصولی وجود ندارد

جک درب پارکینگ یال نوعی جک پارکینگ ایرانی می باشد که توان رغابت با محصول مشابه خارجی را دارد.از ویژیگی  جک پارکینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قابلت ارتباط با

سیستم تردد خودروی

قدرت کیفیت بالا

گارانتی سه ساله

مشخصات جک پارکینگ یال

جک پارکینگ ایرانی یال جزو جک های باصرفه به شمار می رود . اگر برای خرید جک پارکینگ  ساختمان خود با محدودیت بودجه مواجه هستید .می توانید به جای هزینهای بالا برای جک های اروپای ,با صرف هزینه کمتر از یک جک خوب ایرانی استفاده کنید. قیمت جک پارکینگ یال با توجه به خدمات و ویژگی های آن قیمت مناسبی دارد. با این حساب رقیب جدی برای دیگر جک ها  به شمار می آید . تستهای اولیه نشان دهنده کیفیت جک پارکینگ یال بوده و توانسته اعتماد مشتریان خود را جلب کند.

ویژگی های جک پارکینگ یال

با توجه به قدرت بسیار و قابلیت بالا جک یال را می توانید برای درب های که عرض زیادی دارند و درب ها سنگین به کار ببرید .همچنین مدل x1بخاطر داشتن شفت 40 سانتی متری برای درب های تک لنگه مناسب تر است و می تواند تا زاویه 120 درجه را در طی زمان 21ثانه طی کند .این مدل قابلیت استفاده در ساختمان های مسکونی و اداری را دارد تا میزان تردد 10 بار در ساعت را دارد.

برنامه دهی مدار فرمان یال نمونه تکمیل شده از جک پروتو کو است . که با رفع نواقض آن عرضه شده است .

فیلترهای فعال

جک پارکینگ ایرانی یالx1

جک پارکینگ دو لنگه یالx1,برای درب های تک لنگه تا وزن 400 کیلو گرم مناسب است.این درب قابل استفاده در ساختمان های مسکونی و اداری قابل استفاده است. توان این جک در ساعت 10بار باز وبسته شدن را دارد.